EKOakcja 2014/2015

Kończymy trzecią edycję EKOakcji. Wzięło w niej udział prawie 100 osób. Zbieraliśmy makulaturę, baterie, płyty kompaktowe, telefony, zużyty sprzęt elektrotechniczny i agd, a przede wszystkim nakrętki. Wszystkim, którzy brali udział, pomagali w organizacji i przyprowadzeniu zbiórki serdecznie dziękuję!!!

aktualizacja: 12.06.2015 r.

nakrętki (szt.):

Zubowicz Maciej 6 b 6865
Bludnik Krzysztof 6 a 6285
Pani Kucharzewska Elżbieta     6110
Lelo Marcelina 3 a 5716
Piekarec Kacper 4 a 4700
Szuliński Damian 2   4590
Giedrojć Małgorzata 1 a 3932
Przekop Emil 5 b 3780
Późniak Wiktoria 1 a 2713
Tarlecki Dominik 4 a 2537
Waraksa Zuzanna 5 a 2450
Famulska Magda 2   2100
Bziom Hubert 6 a 2089
Szymanowski Bartek 1 b 2033
Bąk Jacek 4 b 2000
Gajewski Daniel 5 b 1791
Guziewski Jan 6 a 1760
Sawicki Dawid 5 b 1690
Niesterow Ada 1 a 1595
Rzesiowska Martyna 4 b 1500
Bokuniewicz Michał 6 b 1410
Jagłowski Wiktor 1 a 1300
Pani Grabowska Danuta     1300
Jegliński Wiktor 3 a 1250
Sitnikow Anna 1 b 1209
Panuś Emilia 6 b 1200
Bielawski Sebastian 5 a 1150
Wilkiel Marek 4 b 1107
Kosińska Mrlena 6 b 1100
Bernatowicz Kacper 4 b 1073
Drzyzga Maciej 6 b 1000
Wojewódzka Alicja 1 a 997
Szymanowska Julia 4 a 960
Czerwińska Karolina 4 b 933
Walda Łukasz 6 b 912
Wasilewska Beata     878
Pan Jerzy Koloszewski     850
Truchan Hubert 3 b 837
Chorążewicz Sandra 5 b 783
Lisowski Józef 6 b 780
Czajkowska Laura 4 b 777
Giedrojć Weronika 4 b 759
Szczecina Weronika 5 a 750
Nowak Kamila 6 a 652
Modrakowska Monika 1 b 632
Kołodzińska Weronika 5 b 572
Głowacka Paulina 4 b 539
Sobolewski Mariusz 6 b 530
Osiński Igor 4 b 527
Gulbierz Oliwier 5 b 520
Wysocki Łukasz 6 b 519
Kamińska Wiktoria 1 a 515
Jamrozik Michał 1 b 511
Klasa 3a (w. M. Grzymkowska) 3 a 500
Czaplejewicz Anita 1 b 480
Zapolski Artur 3 a 471
Leonowicz Krzysztof 3 a 470
Zielińska Weronika 6 a 451
Leonowicz Jan 6 a 450
Misiewicz Zuzanna 1 b 450
Truszkowska Aminata 1 a 441
Nowakowska Marlena 6 a 405
Cieślukowska Katarzyna 5 a 370
Czerwińska Zosia 1 a 342
Bednarek Aleksandra 1 b 327
Szrejder Hubert 1 a 322
Okonkowska Martyna 3 b 320
Szypulska Amelia 4 b 300
Wolińska Sara 6 b 280
Wasilewska Aleksandra 5 a 244
Wasilewska Nina 6 b 243
Snarski Konrad 4 b 230
Klasa 4a (w. B. Gulbierz)     209
Bandysz Karolina 4 b 190
Pani Wilczewska Ksenia     168
Nowak Wiktoria 1 b 132
Pani Lizanowicz Jadwiga     60
Bielewicz Julia 1 a 28
Klasa 3b (w. M. Koloszewska)     15
Pani Truchan Teresa     8
RAZEM        96058

baterie(szt.):

Gajewska Natalia 6 b 472
Zubowicz Maciej 6 b 425
Tarlecki Dominik 4 a 187
Piekarec Kacper 4 a 130
Bandysz Karolina 4 b 103
Bludnik Krzysztof 6 a 66
Bokuniewicz Michał 6 b 61
Niesterow Ada 1 a 61
Guziewski Jan 6 a 55
Bielwaski Sebastian 5 a 55
Ciołek Filip 1 a 53
Ciołek Michał 1 a 53
Zielińska Weronika 6 a 52
Wilkiel Marek 4 b 44
Chorążewicz Sandra 5 b 38
Sawicki Dawid 5 b 37
Jagłowski Bartosz 3 a 37
Gulbierz Rafał 1 a 37
Czajkowska Laura 4 b 32
Famulska Magda 3 a 32
Pan Jerzy Koloszewski     27
Bziom Hubert 6 a 26
Walda Łukasz 6 b 25
Wasilewska Nina 6 b 23
Wasilewska Aleksandra 5 a 23
Szczecina Weronika 5 a 22
Szczerbińska Weronika 3 a 22
Okonkowski Emil 3 b 22
Klasa 3a (w. M. Grzymkowska) 3 a 18
Czerwińska Karolina 4 b 17
Klasa 4a (w. B. Gulbierz)     17
Bednarek Ola 1 b 15
Drzyzga Maciej 6 b 14
Nowak Kamila 6 a 11
Kamińska Wiktoria 1 a 10
Wolińska Sara 6 b 9
Głowacka Paulina 4 b 6
Osiński Igor 4 b 6
Bielewicz Julia 1 a 5
Truszkowska Aminata 1 a 4
Pani Kucharzewska Elżbieta     3
Różański Krystian     3
Pan Mularczyk Mirosław     2
RAZEM        1886

płyty (szt.):

Zubowicz Maciej 6 226
Bokuniewicz Michał 6 146
Szulińska Klaudia 6 58
Pan Jerzy Koloszewski     56
Wolińska Sara 6 44
Wilkiel Marek 4 35
Konopko Patrycja 5 29
Sobolewski Mariusz 6 19
Czerwińska Karolina 4 10
Lelo Marcelina 3 a 7
Różański Krystian     5
Bandysz Karolina 4 1
RAZEM        636

telefony (szt.):

Pan Kupiec Zbigniew     4
Walda Łukasz 6 b 3
Czajkowska Laura 4 b 3
Różański Krystian     3
Drzyzga Maciej 6 b 2
Kruklińska Kinga 4 a 2
Lisowski Jacek 4 a 2
Romanowska Wiktoria 4 a 2
Klasa 3a (w. M. Grzymkowska) 3 a 2
Wasilewska Nina 6 b 1
Wasilewska Aleksandra 5 a 1
Burzyńska Kamila 4 a 1
Grzenda Albert 3 a 1
RAZEM     27

elektrośmieci (kg):

Późniak Wiktoria 1 a 150
Famulska Magda 2   120
Zubowicz Dominik 5 a 100
Panasiewicz Kinga 6 b 80
Drzyzga Maciej 6 b 70
Zubowicz Maciej 6 b 64
Zielińska Weronika 6 a 40
Walda Łukasz 6 b 36
Kosińska Marlena 6 b 20
Szrejder Weronika 5 a 20
Sobolewski Mariusz 6 b 4
Wysocki Łukasz 6 b 2
Bąk Jacek 4 b 1
Osiński Igor 4 b 1
Panasiewicz Mateusz 3 b 1
Pan Jerzy Koloszewski     1
Różański Krystian     1
RAZEM        711

makulatura (kg):

Lisowski Józek 6 b 50
Modrakowska Monika 1 b 46
Lisowski Jacek 4 a 45
Pan Jerzy Koloszewski        40
Rant Kacper 4 b 39
Panasiewicz Kinga 6 b 30
Bandysz Karolina 4 b 24
Czerwińska Karolina 4 b 21
Grzenda Maria 1 b 18
Sobolewski Mariusz 6 b 9
Giedrojć Weronika 4 b 9
Drzyzga Maciej 6 b 5
Chalecka Gabrysia 3 b 5
Sitnikow Ania 1 b 3
Bąk Jacek 4 b 1
RAZEM        345