Aktualności

13 kwietnia 2016 22:46 | Aktualności

01.04.2016 r. - Apel poświęcony pamięci Jana Pawła II

W dniu 01 kwietnia 2016r. odbył się apel poświęcony jedenastej rocznicy śmierci Świętego Jana Pawła II . Pod przewodnictwem katechetki Pani Urszuli Kołodzińskiej zaśpiewano ,,Barkę”- ulubioną piosenkę Patrona naszej szkoły. Celem krótkiej części artystycznej zaprezentowanej przez grupę uczniów z klas IV i V było ukazanie wspaniałej Osoby Jana Pawła II, która jest dla nas wzorem umiłowania Boga, nauki i Ojczyzny. W czasie uroczystości panowała poważna i wzniosła atmosfera.

Po zakończonej części artystycznej pani dyrektor Elżbieta Kucharzewska wręczyła nagrody wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego, pierwszej i drugiej edycji  „Stop uzależnieniom, przemocy, dyskryminacji”, „Poruszam się bezpiecznie po drodze”, „Stres zagrożeniem dla mojego zdrowia”, zorganizowanego przez Powiat Olecki w ramach projektu „Program dla zdrowia, pogody ducha i długich lat życia mieszkańców powiatu oleckiego”, realizowanego z Programu Operacyjnego PL13: Ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu dofinansowanym z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 oraz z budżetu państwa. Hasło przewodnie konkursu to „Zdrowie jest najcenniejsze, trzeba o nie dbać”.

Laureatami z naszej szkoły w tych konkursach byli: Zuzanna Misiewicz, Katarzyna Cieślukowska, Bartosz Jarosław Jarocki, Weronika Kołodzińska, Joanna Lewińska, Dominika Domańska, Julia Naruszewicz, Konrad Snarski, Jacek Lisowski, Julian Koloszewski, Zosia Czerwińska, Wiktoria Późniak, Aleksandra Bednarek.

Wcześniej otrzymali oni nagrody rzeczowe laptopy i tablety, które wręczali organizatorzy konkursu w Olecku.

J.Ołów

 

Przeczytano: 802 razy. Wydrukuj|Do góry

Apel poświęcony pamięci Jana Pawła II - 01.04.2016 r.