Aktualności

11 maja 2018 13:09 | Aktualności

"DZIEŃ WIOSNY"

Dzień 21 marca jest znany jako pierwszy dzień wiosny, ale również jako dzień wagarowicza. Społeczność naszej szkoły jednak nie uciekła z lekcji, tylko wspólnie świętowała przyjście nowej pory roku. Tego dnia uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Kowalach Oleckich wzięli udział w turnieju wiosennym pt. „Bądź aktywny, trzymaj formę”.

Konkurencje były różnorodne. Młodzież mogła wykazać się w  konkursach:  „ Słowo o wiośnie”, quizie o wiośnie a także w  Szkolnej Akademii Talentów. Nie zabrakło też konkurencji sportowych, uczniowie rywalizowali m.in. w biegu po owoc lub warzywo, gonitwie  cebulowej  czy biegu  sztafetowym  z marchewką. Tego dnia dopisywał nam dobry humor, szczególnie podczas konkurencji  „Ile osób zmieści się do hula-hop?” Mimo dobrej zabawy, zwycięzca może być tylko jeden. Zwycięski laur zdobyła klasa 2a gimnazjum.

      Zabawę  w sali gimnastyczne poprzedziły zajęcia z wychowawcami, podczas których każda klasa miała za zadanie przebrać  wychowawcę za Panią i Pana Wiosnę oraz wiosennie udekorować   sale  lekcyjne.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę!

Karol Szyłkiewicz

Przeczytano: 1206 razy. Wydrukuj|Do góry

"DZIEŃ WIOSNY"