Aktualności

11 maja 2018 13:10 | Aktualności

13 ROCZNICA ŚMIERCI JANA PAWŁA II

2 kwietnia 2018 r. minęła 13 rocznica śmierci patrona naszej Szkoły –
św. Jana Pawła II. Uczniowie naszej szkoły pragnąc oddać cześć naszemu Patronowi postanowili przypomnieć społeczności szkolnej Jego osobę i nauczanie. Wspólną pracą zgromadzili treści mówiące o życiu Jana Pawła II, Jego poezję, jak również wiersze innych autorów wspominające Jego osobę. Spośród wielu treści wybrali te, które ich zdaniem były najistotniejsze dla upamiętnienia rocznicy Jego śmierci. Po dobraniu odpowiedniej muzyki powstał montaż słowno-muzyczny, który uczniowie przedstawili społeczności szkolnej podczas uroczystego apelu 10 kwietnia 2018 r.

Inspiracją do tego przedsięwzięcia był projekt gimnazjalny, do którego zobowiązani są uczniowie klas gimnazjalnych. Uczestnikami projektu byli uczniowie klasy 2b gimnazjum: Sebastian Rynkiewicz, Sebastian Słabiński, Kamil Wojnowski, Oliwier Gulbierz i Marcel Zubowicz. Opiekunem projektu był ks. Sylwester Rendziński.

Praca nad realizacją tego projektu, pozwoliła uczniom nie tylko na pogłębienie wiedzy o Patronie naszej szkoły, ale również doskonalenie umiejętności efektywnej współpracy.

Przeczytano: 1895 razy. Wydrukuj|Do góry

13 ROCZNICA ŚMIERCI JANA PAWŁA II