Aktualności

06 lutego 2020 18:09 | Aktualności

Halowe Mistrzostwa Gminy Kowale Oleckie w LA

06 lutego 2020r. po raz kolejny, chociaż w nowej odsłonie, odbyły się Halowe Mistrzostwa Gminy Kowale Oleckie w LA.
W nowej odsłonie, ponieważ w tym roku z powodu likwidacji gimnazjów w zawodach uczestniczyły tylko szkoły podstawowe. Do zawodów przystąpiły trzy szkoły podstawowe z naszej gminy, tj.  SP im. M. Konopnickiej z Sokółek, SP ze Stożnego i gospodarze SP im. Jana Pawła II z Kowali Oleckich. Mistrzostwa rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych tj. klasy IV – VI  stanowiły jedną kategorię i klasy VII – VIII drugą kategorię, oczywiście obowiązywał też podział na chłopców i dziewczyny. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w konkurencjach biegowych i technicznych. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali medale natomiast  w klasyfikacji generalnej poszczególne drużyny (szkoły) otrzymały puchar.

Wyniki Mistrzostw Gminy w Halowej LA

Bieg: 20 m

Kl.  IV – VI dziewczęta

  1. Karpińska Oliwia SP Sokółki
  2. Marlena Jarzębska          SP Kowale Oleckie
  3. Wiktoria Nowak   SP Kowale Oleckie

Kl. IV – VI chłopcy

  1. Hubert Szrejder              SP Kowale Oleckie
  2. Marek Lisowski               SP Kowale Oleckie
  3. Robert Gąsiewski            SP Sokółki

Kl. VII – VIII dziewczęta

  1. Magdalena Gawrych        SP Sokółki
  2. Natalia Kowalczyk           SP Kowale Oleckie
  3. Zuzanna Luberecka        SP Sokółki

Kl. VII – VIII chłopcy

  1. Dawid Lisowski             SP Sokółki
  2. Kacper Jurewicz 8         SP Sokółki
  3. Piotr Kamiński             SP Kowale Oleckie
  4. Kacper Jurewicz 7         SP Sokółki

Bieg : 2 okrążenia

kl. IV – VI dziewczęta

  1. Oliwia Karpińska              SP Sokółki
  2. Marlena Jarzębska           SP Kowale Oleckie
  3. Natalia Standowicz            SP Sokółki

KL. IV – VI chłopcy

  1. Robert Gąsiewski SP Sokółki
  2. Bartosz Szymanowski    SP Kowale Oleckie
  3. Kacper Dębowski SP Kowale Oleckie


Bieg: 3 okrążenia

Kl. VII – VIII dziewczęta

         1. Weronika Doerffer              SP Kowale Oleckie

         2. Sylwia Sznel                       SP Stożne

         3. Zuzanna Luberecka             SP Sokółki

Kl. VII – VIII chłopcy

         1. Łukasz Kulenty                   SP Kowale Oleckie

         2. Klaudiusz Sakowski            SP Sokółki

         3. Grzegorz Sawicki                SP Sokółki

 

4 okrążenia

Kl. IV – VI dziewczęta

         1. Natalia Standowicz              SP Sokółki

         2. Oliwia Gontar                     SP Sokółki

         3. Katarzyna Kosa                  SP Sokółki

Kl. IV – VI chłopcy

         1. Filip Ciołek                         SP Kowale Oleckie

         2. Rafał Gulbierz                     SP Kowale Oleckie

         3. Wiktor Hołubowicz                SP Kowale Oleckie

 

5 okrążeń

Kl. IV – VI dziewczęta

         1. Klaudia Szczerbińska          SP Kowale Oleckie

         2. Zofia Czerwińska                SP Kowale Oleckie

         3. Zuzanna Dąbrowska            SP Sokółki

Kl. IV – VI chłopcy

         1. Marek Lisowski                    SP Kowale Oleckie

         2. Michał Ciołek                      SP Kowale Oleckie

         3. Robert Jasiński                   SP Sokółki

 

Kl. VII – VIII dziewczęta

         1. Weronika Szczerbińska       SP Kowale Oleckie

         2. Natalia Kowalczyk               SP Kowale Oleckie

         3. Martyna Okonkowska          SP Kowale Oleckie

Kl. VII – VIII chłopcy

         1. Filip Ołdak                         SP Kowale Oleckie

         2. Grzegorz Sawicki                SP Sokółki

         3. Kacper Szczęsny                 SP Kowale Oleckie

 

Skok w dal z miejsca:

Kl. IV – VI dziewczęta

         1. Julia Pietrewicz                    SP Stożne

         2. Wiktoria Nowak                   SP Kowale Oleckie

         3. Zuzanna Jaszczerzewska      SP Kowale Oleckie

Kl. IV – VI chłopcy

         1. Maciej Popławski                SP Kowale Oleckie

         2. Filip Ciołek                         SP Kowale Oleckie

         3. Robert Gąsiewski                SP Sokółki

Kl. VII – VIII dziewczęta

         1. Weronika Szczerbińska       SP Kowale Oleckie

         2. Nikola Borys                       SP Sokółki

         3. Magdalena Gawrych            SP Sokółki

Kl. VII – VIII chłopcy

         1. Maciej Karpiński                 SP Sokółki

         2. Dawid Lisowski                            SP Sokółki

         3. Piotr Kamiński                    SP Kowale Oleckie

 

Rzut piłką lekarską:

Kl. IV – VI dziewczęta

         1. Nikola Zawadzka                SP Kowale Oleckie

         1. Julia Usiak                         SP Sokółki

         2. Weronika Doerffer              SP Kowale Oleckie

         3. Wiktoria Późniak                SP Kowale Oleckie

Kl. IV – VI chłopcy

         1. Bartosz Jarocki                     SP Kowale Oleckie

         2. Hubert Szrejder                    SP Kowale Oleckie

         3. Konrad Kasprzyk                  SP Kowale Oleckie

 Kl. VII – VIII dziewczęta

         1. Magda Obuchowska              SP Kowale Oleckie

         2. Marcelina Lelo                     SP Kowale Oleckie

         3. Wiktoria Jaworska                SP Stożne

 

Kl. VII – VIII chłopcy

         1. Maciej Karpiński                   SP Sokółki

         2. Kacper Jurewicz                    SP Sokółki

         3. Sebastian Zarzecki               SP Stożne

 

Sztafety 4 x 1 okrążenie

Kl. IV – VI dziewczęta

         1. SP Kowale Oleckie

         2. SP Sokółki

         3. SP Stożne

Kl. IV- VI chłopcy

         1. SP Kowale Oleckie

         2. SP Sokółki

 Kl. VII – VIII dziewczęta

         1. SP Kowale Oleckie

         2. SP Sokółki

Kl. VII – VIII chłopcy

         1. SP Kowale Oleckie

         2. SP Sokółki

          3. SP Stożne

Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce  SP Kowale Oleckie

II miejsce SP Sokółki

III miejsce SP Stożne

Gratulacje !

Przeczytano: 515 razy. Wydrukuj|Do góry

Halowe Mistrzostwa Gminy Kowale Oleckie w LA