Nic nie daje tyle radości, co szczery uśmiech DZIECKA :)

Aktualności

31 sierpnia 2020 21:23 | Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Drodzy Rodzice i Opiekunowie

Dziękuję  bardzo Państwu za udział w piątkowych spotkaniach. Mam nadzieję, że kwestie tam poruszone, odpowiedzi pana wójta i moje na zadane przez Państwa pytania wyjaśniły sporo niejasności. Jak będzie, przekonamy się w pierwszych dniach po rozpoczęciu roku szkolnego. Pragnę przypomnieć, że w uroczystej akademii z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 uczestniczą jedynie uczniowie klas 1 wraz z rodzicami lub opiekunami. Początek o godz. 9:00 w sali gimnastycznej przy ul. Witosa 6. Wejście od strony sali gimnastycznej z zachowaniem obowiązujących norm sanitarnych: dezynfekcja rąk, ochrona twarzy w postaci maseczki lub przyłbicy, bezpieczny dystans.

Z racji tego, że w rozpoczęciu nie uczestniczą uczniowie klas 2- 8, nie będzie z rana tradycyjnej mszy świętej inaugurującej nowy rok szkolny. Ksiądz proboszcz zaprasza wszystkich chętnych uczniów, rodziców oraz nauczycieli na nabożeństwo popołudniowe o godz. 17:00

Wszyscy natomiast widzimy się w środę. Początek zajęć lekcyjnych dla wszystkich dzieci i młodzieży o godz. 8:00. Proszę o sprawdzenie planu lekcji na stronie e-dziennika i stronie www.szkoły.

 

Andrzej Szcześniak- dyrektor Szkoły

Przeczytano: 147 razy. Wydrukuj|Do góry